Про компанію
Телефонія
Інтернет
Тарифи
Нормативно-правова база
Довідка
Контакти
Статистика:
Ім'я користувача:
Пароль:

Запам'ятати мене
Підключитись
 
FAQ - Допомога, відповіді на питання

Способи оплати послуги

Як поповнити рахунок за домогою Приват24?

Власники карток Приват Банку мають можливість сплачувати щомісячну абонентську плату за допомогою сервісу Приват24.

Для цього Вам необхідно зареєструватися на сайті privat24.ua. Після входу в сервіс дотримуйтесь наступної інструкціі:

1. Увійдіть у меню «Платежі» - «Створити платіж».

2. Введіть ЄДРПОУ та оберіть одержувача:

2.1 Для сплати послуг доступу до Інтернет

"ЄДРПОУ" - 2693010933

"Одержувач" - ФО-П Набок В.М.



2.2 Для сплати послуг телефонного зв'язку

"ЄДРПОУ" - 21555794

"Одержувач" - ТОВ "ПОЛЛІКОММ, ЛТД."

3. Введіть номер свого особового рахунку.

4. Зазначте суму та картку для списання платежу.

5. Підтвердіть платіж.

Для забезпечення своєчасної сплати, ми рекомендуємо зробити платіж регулярним, для цього поставте відмітку "Зробити регулярним", вкажіть дату наступного платежу та його періодичність.

Звертаємо Вашу увагу! Згідно договору, щомісячна сплата за поточний місяць здійснюється не піздніше 15 числа.



Як поповнити рахунок за домогою термінала «PINBank»(Перший Інвестиційний банк)?

Ви маєте можливість сплатити послуги у будь-якому терміналі «PINBank»(Перший Інвестиційний банк) м. Київ та Київської області.

Адреси розташування терміналів в м. Київ та Київській області

Для здійснення платежу в терміналі Вам потрібно ввести номер свого особового рахунку, який Ви можете дізнатися або на своїй персональній сторінці статистики, або зателефонувавши до розрахункового відділу за телефоном (04572) 7-22-23 та повідомивши свої ПІБ та адресу підключення.

У відповідь на введення номеру особового рахунку термінал відобразить Ваші ПІБ, та, при наявності, суму поточної заборгованості, як мінімально можливий платіж. При відсутності заборгованості по Вашому особовому рахунку мінімальна сума платежу буде - 1 грн.Якщо виведена терміналом інформація співпадає з дійсністю, Ви маєте можливість поповнити свій рахунок на будь-яку суму.

Звертаємо Вашу увагу на те, що за здійснення платежів «PINBank» не стягує комісію з платника!

Якщо перед здійсненням платежу надання послуг доступу до мережі Інтернет Вам було припинено в зв’язку з заборгованістю і Ви сплатили через термінал повну суму цієї заборгованості, надання послуг доступу до мережі Інтернет Вам буде автоматично відновлено протягом 15 хвилин.

Для нових абонентів! Звертаємо Вашу увагу на те, що можливість здійснювати платежі в терміналах «PINBank» у нових абонентів з'являється не відразу, а протягом двох робочих днів з дати підключення.



Як поповнити рахунок за домогою терміналів "IBox, City-24, Easy Pay, 2-click та Sistema"?

Ви маєте можливість сплатити послуги у будь-якому з терміналів "IBox, City-24, Easy Pay, 2-click та Sistema" м. Київ та Київської області.

Для здійснення платежу Вам потрібно ввести номер свого особового рахунку, який Ви можете дізнатися або на своїй персональній сторінці статистики, або зателефонувавши до розрахункового відділу за телефоном (04572) 7-22-23, та суму, яку бажаєте сплатити.

Звертаємо Вашу увагу на те, що за здійснення платежів у терміналах "IBox, City-24, Easy Pay, 2-click та Sistema" стягується комісія з платника в розмірі 5%!

Якщо перед здійсненням платежу надання послуг доступу до мережі Інтернет Вам було припинено в зв’язку з заборгованістю і Ви сплатили через систему Portmone повну суму цієї заборгованості, надання послуг доступу до мережі Інтернет Вам буде автоматично відновлено протягом 15 хвилин.

Для нових абонентів! Звертаємо Вашу увагу на те, що можливість здійснювати платежі через термінали "IBox, City-24, Easy Pay, 2-click та Sistema" у нових абонентів з'являється не відразу, а протягом двох робочих днів з дати підключення.



Як поповнити рахунок за домогою Portmone?

Ви маєте можливість сплатити послуги за допомогою online-сервісу Portmone.

Для сплати послуг доступу до Інтернет

Для сплати послуг телефонного зв'язку

Для здійснення платежу Вам потрібно ввести номер свого особового рахунку, який Ви можете дізнатися або на своїй персональній сторінці статистики, або зателефонувавши до розрахункового відділу за телефоном (04572) 7-22-23, та суму, яку бажаєте сплатити.

Мінімальна сума платежу встановлена системою Portmone 5 грн.

Звертаємо Вашу увагу на те, що за здійснення платежів «Portmone» не стягує комісію з платника!

Якщо перед здійсненням платежу надання послуг доступу до мережі Інтернет Вам було припинено в зв’язку з заборгованістю і Ви сплатили через систему Portmone повну суму цієї заборгованості, надання послуг доступу до мережі Інтернет Вам буде автоматично відновлено протягом 15 хвилин.

Для нових абонентів! Звертаємо Вашу увагу на те, що можливість здійснювати платежі через систему Portmone у нових абонентів з'являється не відразу, а протягом двох робочих днів з дати підключення.



У будь-якому відділені Нової Пошти

Для сплати Вам потрібно знати номер свого особового рахунку, який Ви можете дізнатися або на своїй персональній сторінці статистики, або зателефонувавши до розрахункового відділу за телефоном (04572) 7-22-23 , (050) 442-66-80.



У касі будь-якого банку.

Для цього Вам потрібно з заповненою квитанцією звернутися у касу будь-якого банку.

Завантажити квитанцію для сплати послуг доступу до Інтернет

Завантажити квитанцію для сплати послуг телефонного зв'язку



За допомогою системи "Інтернет-банкінгу" Вашого банку.

На даний час більшість банків надає власникам платіжних карток можливість переказувати кошти з карткового рахунку по будь-яких реквізитах за допомогою систем Інтернет-банкінгу. Наприклад, Райффайзен Банк Аваль - система «Райффайзен Онлайн», Укрсиббанк - "Star24".

Реквізити для здійснення оплати послуг ТОВ "Поллікомм" наведені у:

Квитанції для сплати послуг доступу до Інтернет.

Квитанції для сплати послуг телефонного зв'язку.



Завантажити квитанцію для сплати послуг доступу до Інтернет

Завантажити квитанцію для сплати послуг телефонного зв'язку

Інщі питання

Які існують тарифи?

Існуючі тарифи на доступ до всесвітньої мережі Інтернет можливо переглянути тут - Тарифи.



Як подивитись стан рахунку?

Стан свого рахунку Ви можете подивитись в "Панелі перегляду статистики", потрапити в цю панель можливо за допогою форми входу, яка знаходиться в правому верхньому куті сайту, або перейти сюди - статистика



Що робити, якщо в мене низька швидкість?

Завантажити інструкцію

Швидкість краще всього вимірювати за допомогою завантажування файлів з серверів вузла Інтернет поступово переходячи до завантаження файлів з глобальної мережі інтернет, але варто не просто вимірювати швидкість, а зробити і ще декілька необхідних дій для того, щоб спеціаліст технічної підтримки зміг швидше зорієнтуватися на якому відрізку мережі існує проблема. Всі дії варто фіксувати у скріншоти(фото екрану), а результати виконання консольних команд записувати у текстовий файл. Всі результатти виконання Ваших дій треба направляти на електронну пошту support@polly.com.ua. Отже перейдемо до дій:

Усі заміри треба виконувати напряму по кабелю. Без роутера


  1. Пуск->Усі програми->Стандартні->Командна строка->Запускаємо
  2. Вводимо по черзі наступні команди і результат виконання кожної зберігаємо в один текстовий документ:
    • ping 91.214.16.1 -> для виконання натискаємо Enter;
    • ping 91.214.16.3 -> для виконання натискаємо Enter;
    • tracert 91.214.16.1 -> для виконання натискаємо Enter;
    • tracert ex.ua -> для виконання натискаємо Enter;
  3. Коли записали у файл результати виконання попередніх команд переходимо безпосередньо до вимірювання швидкості:
    • Завантаження файлів з серверів вузла Інтернет, ми розуміємо, що при такому завантаженні важко якось зафіксувати результати, але на протязі усього процесу завантаження зробіть декілька скріншотів(фото єкрану), посилання для завантаження:
      polly.com.ua/test/1Gb
    • Завантаження торентів*. Якщо Ви не користуетеся торентами, можете пропустити цей пункт, а якщо є бажання встановити програмне забезпечення uTorrent(воно безкоштовне, посилання для завантаження https://utorrent.com), знаходите файл який роздає велика кількість сидів, бажано не меньше кількох сотень, а краще тисяч і ставите цей файл завантажуватися за допомогою програми uTorrent. Нижче на зображенні наведено приклад завантаження файла за допомогою uTorrent:
    • Нарешті ми дійшли до усіма улюбленого Speedtest.net. Це самий простіший спосіб виміряти швидкість, але, нажаль, він є самим не точним, що в першу чергу збиває з пантелику клієнта, а потім і адміністратора. Цей спосіб може бути як додатковий але не як не може бути приводом для скарг на швидкість. Тому що вимірюючи швидкість за допомогою Speedtest.net, вона вимірюється через сервер самого Speedtest’a, який в свою чергу може бути під навантаженням у певний час і давати хибну оцінку швидкості, що і стається у 95% випадків.
  • - Программа uTorrent вимірює швидкість у Мбайтах/с, результати треба множити на 8, щоб отримати швидкість у Мбітах/с.
  • - Для отримання додаткової інформації про поточну швидкість з’єднання та об’єм завантажуваних даних Ви можете скористатися програмним забезпеченням Netmeter, посилання для завантаження https://obukhiv.net.ua/test/nm.zip


Як вимірюється швидкість?

1. Вказана в тарифних планах швидкість вимірюється в Мегабітах за секунду. Це загальноприйнятий стандарт для параметру "швидкість мережі". Пишеться 1Мбіт/с або 1Мб/с або 1Mb/s (буква б маленька).

2. Більшість програмного забезпечення, яке використовується для завантаження файлів вимірює ОБ'ЄМ переданих даних у КілоБайтах за секунду. Пишеться як 512КБайт/с або 512КБ/с або 512KB/s (буква Б велика).

3. Отже, підрахунки:

  • 1Байт=8біт
  • 1Мбіт/с=1024Кбіт
  • 1024Кбіт/с : 8біт = 128КБайт/с(максимально можлива швидкість завантаження при тарифному плані 1Мбіт/с)
  • 128Кбайт/с * 8біт = 1024Кбіт/с = 1Мбіт/с(зворотній підрахунок попереднього виразу)


Що таке команда ping?

Ping — утиліта для перевірки з'єднань в мережах на основі TCP/IP.

Вона надсилає запити (ICMP Echo-Request) протоколу ICMP вказаному вузлу мережі і фіксує відповіді, що надходять (ICMP Echo-Reply). Час між надсиланням запиту і отриманням відповіді (RTT, від англ. Round Trip Time) дозволяє визначати двосторонні затримки (RTT) по маршруту та частоту втрати пакетів, тобто побічно визначати завантаженість на каналах передачі даних і проміжних пристроях.

Повна відсутність ICMP-відповідей може також означати, що віддалений вузол (або якийсь з проміжних маршрутизаторів) блокує ICMP Echo-Reply або ігнорує ICMP Echo-Request.

Щоб виконати команду ping потрібно зайти "Пуск-Выполнить-Пишем команду cmd и нажимаем ОК", в з'вившомуся перед нами чорному вікні, там де мигає курсор набираємо "ping polly.com.ua", так ми провіримо відповід від сервера вузла Інтернет, виглядає це приблизно так:

C:\>ping polly.com.ua



Обмен пакетами с polly.com.ua [91.214.16.14] по 32 байт:



Ответ от 91.214.16.14: число байт=32 время=4мс TTL=56

Ответ от 91.214.16.14: число байт=32 время=4мс TTL=56

Ответ от 91.214.16.14: число байт=32 время=4мс TTL=56

Ответ от 91.214.16.14: число байт=32 время=4мс TTL=56



Статистика Ping для 91.214.16.14:

Пакетов: отправлено = 4, получено = 4, потеряно = 0 (0% потерь),

Приблизительное время приема-передачи в мс:

Минимальное = 4 мсек, Максимальное = 4 мсек, Среднее = 4 мсек



Що таке команда traceroute?

Traceroute — це службова комп'ютерна програма, призначена для визначенння маршрутів прямування даних в мережах TCP/IP. Traceroute заснована на протоколі ICMP.

Програма traceroute надсилає данні вказаному вузлу мережі, при цьому відображає інформацію про всі проміжні маршрутизаторі, через які прошли данні на шляху до цільового вузлу. В разі проблем при доставці даних до якогось вузла програма дозволяє визначити, на якій саме ділянці мережі виникли проблеми.

ICMP відповідь від кожного проміжного вузла може йти своїм власним маршрутом, загубитися або прийти з великою затримкою, хоча в реальності з пакетами які адресовані кінцевому вузлу цього не відбувається. Крім того, на проміжних маршрутизаторах часто стоїть обмеження числа відповідей ICMP в одиницю часу, що призводить до появи помилкових втрат.

Щоб виконати команду tracert потрібно зайти "Пуск-Выполнить-Пишем команду cmd и нажимаем ОК\, в з'вившомуся перед нами чорному вікні, там де мигає курсор набираємо "tracert polly.com.ua", так ми провіримо відповід від сервера вузла Інтернет, виглядає це приблизно так:



C:\Documents and Settings\Администратор>tracert polly.com.ua



Трассировка маршрута к polly.com.ua [91.214.16.14] с максимальным числом прыжков 30:



1 5 ms 4 ms 4 ms 192.168.1.1

2 56 ms 53 ms 53 ms gw9121417.polly.com.ua [91.214.17.1]

3 120 ms 91 ms 87 ms kyiv1-xe-11-1-0-123.ett.ua [80.93.113.57]

4 88 ms 87 ms 87 ms ukrhub.ett.ua [80.93.115.226]

5 88 ms 89 ms 87 ms 94.125.120.135

6 87 ms 87 ms 87 ms ge0-3-r418-1.ukrhub.net [212.90.177.61]

7 93 ms 93 ms 94 ms obukhiv.net.ua [91.214.16.14]



Трассировка завершена.


пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. PollyComm Ltd. © 2013-2019
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ: пїЅпїЅпїЅпїЅ ЗіпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ